Михаил Михайлов от „Феникс инверс“ ЕООД отрича клеветите на БСП

Ло­веш­ки­ят биз­нес­мен  Ми­ха­ил Ми­хай­лов (“Фе­никс ин­верс” ЕООД) ка­те­го­рич­но от­ри­ча да е да­вал па­ри за ку­пу­ва­не на гла­со­ве по вре­ме на из­бо­ри­те. В съ­о­б­ще­ни­е­то до НГ се каз­ва още:

От ня­кол­ко дни об­щин­с­ки­ят ли­дер на БСП в Ло­веч Ди­ми­тър Го­ров пра­ви пуб­лич­ни изяв­ле­ния в Ло­веч, че пар­ти­я­ ГЕРБ е ку­пу­ва­ла гла­со­ве на мес­т­ни­те из­бо­ри. Пред ня­кои кръ­го­ве от при­вър­же­ни­ци на БСП до­ри си е поз­волил да спо­ме­на­ва и мо­е­то име.

Тряб­ва ка­те­го­рич­но да за­я­вя пред граж­да­ни­те на Ло­веч, че ни­то аз ка­то чо­век, ни­то ГЕРБ ка­то пар­тия не сме ку­пу­ва­ли гла­со­ве. Та­зи по­зи­ция е дек­ла­ри­ра­на мно­гократ­но пред ме­диите и гла­со­по­да­ва­те­ли­те от кан­ди­дат-кме­та д-р Ана­то­лий Йор­да­нов. Се­га ви я казвам и аз.

Ако част от мес­т­ни­те биз­нес­ме­ни сме по­мог­на­ли на ед­на но­ва пар­тия, то е за да се доофор­ми и да функци­о­нира добре граж­дан­с­кото об­щес­т­во в Ло­веч. Ни­що от та­зи под­к­ре­па, вклю­чи­тел­но и фи­нан­со­ва, не е в на­ру­ше­ние ни­то на за­ко­на, ни­то на мо­ра­ла, още по-мал­ко на оби­чай­ни­те прак­ти­ки у нас и по све­та.

Как­то раз­би­рам от мес­т­на­та пре­са, БСП се гор­де­е­ла с две по­бе­ди – “победила в Ло­веч как­то Бой­ко Бо­ри­сов, та­ка и хо­ра­та, ко­и­то стоят зад не­го и пла­ща­т кам­па­ни­я­та на ГЕРБ”.

На про­хож­да­щи­я млад со­ци­а­лист Ди­ми­тър Го­ров бих ка­зал след­но­то:

За­що не ви­диш соб­с­т­ве­на­та си лис­та, къ­де­то е име­то на един Бо­го­мил Ка­ра­джов. Ни­ма то­зи чо­век не бе­ше от­с­т­ра­нен от об­щи­на­та още по вре­ме­то на кме­та Пла­мен Ев­рев, а се­га от­но­во е ста­нал ваш до­ве­рен чо­век?

Ами та­ка на­ре­че­ни­ят “Во­ден дух”? Той как ус­пя с ни­ко­му не­и­з­вес­т­на­та си пар­тия да вка­ра тол­ко­ва хо­ра, ко­и­то си­гур­но ще под­к­ре­пят БСП в об­щин­с­кия съ­вет?

Пър­во виж­те ва­ши­те си хо­ра и об­к­ръ­же­ни­е­то ви, а то­га­ва го­во­ре­те за ГЕРБ. Не ни на­бър­к­вай­те във ва­ши­те ин­т­ри­ги, за­що­то ще по­тър­ся пра­ва­та си и в съ­да и ще се на­ло­жи да до­каз­ва­те ду­ми­те си.

С поз­д­рав, Ми­ха­ил Ми­хай­лов

 

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.