През 2003 г. НГ прави с арх. Минчо Петков интервю и кратък филм за местната кабелна телевизия (виж факсимиле). Питат го какво би станало в САЩ с такъв голям, изоставен, недовършен и опасен строеж като музея-мастодонт срещу общината в Ловеч, останал от социализма и предназначен за музей. Ще го разрушат веднага, отвръща гостът, защото земята е по-ценна от сградата.
Прочетете още „Арх. Минчо Петков: Мечтата ми е да решим големите градски проблеми“










Трябва да влезете, за да коментирате.