Нова подписката срещу продаването на бивша Стоматологична поликлиника в Ловеч тръгна в петък, научи НГ. Както писахме, предишната не беше одобрена от общинска администрация. Тогава работещи и жители на града събраха над 1500 подписа. Те обаче не бяха признати, тъй като подписката не била съобразена със закона.
Прочетете още „Ловеч: Тръгна нова подписката срещу продаването на бивша стоматология“








Трябва да влезете, за да коментирате.