
Голяма група от стоматолози и зъботехници излязоха на протест в понеделник следобед пред общинската администрация в Ловеч. Те се обявиха твърдо срещу готвената продажба на сградата на бившата стоматология. Вече трети месец вървят протестните действия чрез подписки и събрания, сега се стигна и до излизане пред общината. Недоволните издигнаха плакати с надписи: „Долу ръцете от стоматологията“, „Не ни вземайте хляба“, „Не продавайте стоматологията“.
Прочетете още „Стоматолози протестират пред общината в Ловеч срещу продажба на сградата на стоматологията“ →
Трябва да влезете, за да коментирате.