Въпреки че куцо и сакато бе извозено в неделната вечер в Ловеч да гласува червено, ГЕРБ запази златните два процента преднина и спечели втори кметски мандат. Новият стар кмет е Корнелия Маринова , която печели втори мандат, според сто процента обработени протоколи на СИК. За нея са гласували 48,45 процента от избирателите, а червената Радина Банкова е събрала с два процента по-малко гласове – 46,45 процента, съобщи Общинската избирателна комисия.
Прочетете още „ГЕРБ запази златните два процента преднина в Ловеч“










Трябва да влезете, за да коментирате.