Заместник-министърът на регионалното развитие и благоустройството Николай Нанков, заедно с областния управител Ваня Събчева и кмета на общината Корнелия Маринова, инспектира на 7 май как вървят ремонтните дейности на площад „Тодор Кирков“ в кв.“Вароша“ в Ловеч.
Прочетете още „Нанков: Говоренето на БСП за европейски проекти може да се определи като наглост“











Трябва да влезете, за да коментирате.