Юношите на „Литекс“ разгромиха над ФК „Кариана“ – Ерден

Юношите на ПФК „Литекс“ – Ловеч постигнаха победа като гости над ФК „Кариана“ – Ерден (формат U-15) с резултат 1:5. Футболната среща започна с превъзходство на гостите от Ловеч, които отбелязаха три гола до почивката след множество атаки.

На два пъти се разписа Мартин Миленов Димитров, а Кевин Аспарухов оформи класическото 3:0 на полувремето. През второто полувреме „оранжевите“ продължиха да атакуват и отбелязаха гол след многоходова контраатака чрез Мартин Миленов Димитров. Домакините върнаха едно попадение, но при една от следващите атака отново Мартин Миленов Димитров отбеляза гол, с което бе фиксиран крайният резултат – 1:5.