Издирвано от полицията в Ловеч дете се оказа при приятелката, живо и здраво, съобщи полицията. Вчера РУП-Ловеч издирваше 13-годишната Йоанна Тихомирова Дичева от Ловеч. Издирването се извършва по сигнал подаден от бабата на момиченцето.
Детето беше в неизвестност от 11 часа на 16.01.2014г., когато е видяна за последно. Описание: височина – 150 см., коса – права кестенява, кафяви очи. Момичето бе облечено с жълто яке и дънки и е обута със светли маратонки.
Полицията се обърна към всички хора, които разполагат с информация, къде може да бъде открита Йоанна Дичева, да позвънят на тел. 112 или да сигнализират в най-близкото подразделение на МВР. Случаят се реши положително, но е показателен за детската безотговорност и тревожността в обществото, коментират родители.